Certyfikowane Biuro Rachunkowe Ilona Iwaniak zostało założone przez osobę posiadającą długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm różnorodnych branż.

Ilona Iwaniak – właścicielka – absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie na wydziale Rachunkowości i Finansów.

Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów o nr 11152/2005 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyłam również Podyplomowe Studia z zakresu Wyceny Nieruchomości oraz Bankowości i Finansów. Posiadam ukończony kurs do Rad Nadzorczych spółek handlowych. Jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Posiadam niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne, niezbędne do profesjonalnego prowadzenia księgowości podmiotów gospodarczych.

Jako księgowa z doświadczeniem skutecznie doradzam osobom prowadzącym działalność między innymi przy przekształcaniu w spółki lub przy przechodzeniu na pełne księgi rachunkowe. Dzięki współpracy z moim biurem rachunkowym będą mogli Państwo zająć się prowadzeniem biznesu, a wszelkie sprawy z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami przejmuję ja. 

Zapewniam doradztwo w sprawach rejestracyjnych, finansowych, podatkowych, pracowniczych. Obsługuję firmy z różnorodnością branżową a różne formy prowadzenia działalności oraz współpraca z klientem, pozwala mi  na zastosowanie optymalnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia Państwa biznesu.

Moje biuro rachunkowe z siedzibą w Płocku gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zachowanie tajemnicy i dyskrecję. Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Compensa S.A. dla Biur Rachunkowych.

Wybierz biuro rachunkowe, które jest w stanie zagwarantować Ci wysokiej jakości usługi w zakresie prowadzenia księgowości, kadr, płac i doradztwa gospodarczego!

Cena usługi KPiR już od 100 zł/mc!

Skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym

Adres Biura:
Biuro Rachunkowe
Ilona Iwaniak

ul. Chopina 57/1
09-407 Płock

NIP 774-203-34-87
tel.: 501-727-557
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Wszelkie prawa zastrzeżone © Biuro Rachunkowe Płock. Projekt i realizacja: Hedea.pl